Rüyada sevdiğinin hastalandığını görmek

Rüyada sevdiğinin hastalandığını görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin hastalandığını gördüyseniz:

  • Bazı konuların gelişimi veya ilerlemesi konuyu ilgilendiren herkesin görüşlerine bağlı olabilir.

Rüyada sevdiğinin hastalandığını görmek büyük başarılara kazanılacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinin hastalandığını duymak sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hastalandığını görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine yorulur.

Rüyada bir çocuğun hastalandığını görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birisinin hastalandığını görmek her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine delalet eder.

Rüyada eşinin hastalandığını duymak kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağır hastalandığını görmek hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin hastalandığını görmek çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.