Rüyada sevgilini birinin öpmesi

Rüyada sevgilini birinin öpmesi herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, beklentilerine ulaşacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına inanılır.

Rüyada sevgilini birinin öpmesi gördüyseniz:

  • Bazı eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir.

Rüyada sevgilini birinin öpmesi zorlukları atlatacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin sevgilini kötülemesi çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilini ve yeni sevgilini görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, hastalıklarının son bulacağına delalettir.

Rüyada sevgilini hamile yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine delalettir.

Rüyada sevgilini emzirmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sevgilini ısırmak kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilini kel görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilini kurtarmak sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.