Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak

Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, bir anda atılıma geçeceğine, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Mevcut durumdan istediğiniz sonuçları almak veya isteklerinize kavuşabilmak istiyorsanız, diğerlerinin fikirlerine, planlarına veya zamanlamalarına da riayet etmelisiniz.

Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, kötü günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada erkek sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada babasıyla telefonda konuşmak kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babasıyla telefonda konuşmak üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin anne babasıyla tanışmak ticarette şansının düşeceğine, işinde terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin babasıyla sohbet etmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin babasıyla kavga etmek epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, sevdiği birini kırmaya işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can

Rüyada eski nişanlımın babası ile bir masada oturuyoruz . Yanımızda eski nişanlım ile aramızı düzeltmek için bir erkek daha var ve yaşadığımız problemi düzeltmek için bizi bir araya getirmiş gibi bir durum yaşıyordum rüyamda . Ve üçümüz oturup muhabbet ediyorduk sonra uyandım