Rüyada sevgiliyle ev görmek

Rüyada sevgiliyle ev görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, karar vermekte güçlük çekeceğine, güzel bir haber almaya, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, iflasın eşiğine geleceğine, çok sıkıntılı günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle ev gördüyseniz:

  • Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, size yardımcı olabilir.

Rüyada sevgiliyle top oynamak adından söz ettirecek adımlar atacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle karşılaşmak kurtuluşa ereceğine, haksızlık yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle anlaşamamak alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına delalet eder.

Rüyada sevgiliyle yakınlaşmak kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle bir eve gitmek kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyle konuşmamak işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliyle avm ye gitmek kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle konuşma hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments