Rüyada sığ denizde yüzmek

Rüyada sığ denizde yüzmek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sığ denizde yüzmek gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan gelişmeleri önemsemenizde fayda var.

Rüyada denizde çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada denizde top oynamak hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada bebek denizde hayatının aksiliklerle geçeceğine, bir süre daha sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada denizde yüz yıkamak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine işaret eder.

Rüyada denizde taş sektirme emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine rivayet eder.

Rüyada denizde ay görmek sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, kazancın yar yarıya düşeceğine inanılır.

Rüyada berrak denizde güvenlikli bir siteye taşınılacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada denizde ilerlemek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.