Rüyada şişede idrar görmek

Rüyada şişede idrar görmek işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişede idrar gördüyseniz:

  • Ev içinde bir çok olumsuz konuşmalar geçebilir, ebeveynleriniz ya da aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.

Rüyada şişede idrar görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, canın sıkılacağına alamet eder.

Rüyada bir şişede idrar görmek kendisini çok daha iyi hissedeceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada şisede süt görmek kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cam şişede bal görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada cam şişede su görmek borçların ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şişede su almak kendisini daha rahat hissedeceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada şişede temiz su görmek aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine tabir olunur.

Rüyada şişede şarap içmek maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.