Rüyada sıva harcı görmek

Rüyada sıva harcı görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sıva harcı gördüyseniz:

  • İşiniz veya öğreniminizle ilgili bir gelişim için maddi desteğe ihtiyacınız olacak.

Rüyada sıva harcı görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çimento harcı görmek deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına işarettir.

Rüyada dolma harcı görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine alamet eder.

Rüyada inşaat harcı temizlemek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine yorulur.

Rüyada köfte harcı yoğurmak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyma harcı görmek her işinde iyilikle karşılaşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvar harcı görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada inşaat harcı yapmak aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments