Rüyada siyah taşlı ayakkabı görmek

Rüyada siyah taşlı ayakkabı görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, işinde terfi edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada siyah taşlı ayakkabı gördüyseniz:

  • Ne yapacağınıza veya ne yapmayacağınıza siz karar vermelisiniz.

Rüyada siyah taşlı ayakkabı görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada siyah taşlı ayakkabı giymek ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada taşlı ayakkabı manevi anlamda çok yol katedileceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada taşlı topuklu ayakkabı görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada yeni taşlı ayakkabı görmek endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz taşlı ayakkabı görmek hayır dualarına nail olacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah taşli yüzük görmek sıkıntılardan kurtulmaya, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine yorulur.

Rüyada siyah taşlı tuvalet görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rahatın kaçacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.