Rüyada size büyü yapıldığını görmek

Rüyada size büyü yapıldığını görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada size büyü yapıldığını gördüyseniz:

  • Herşeyin gönlünüzdeki gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Rüyada size büyü yapıldığını görmek iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada büyü yapıldığını söylemek ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına yorulur.

Rüyada eve büyü yapıldığını anlamak bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin size büyü yaptığını söylemesi eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, işindeki verimin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendine büyü yapıldığını düşünmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine büyü yapıldığını söylemek emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine inanılır.

Rüyada sevgilisine büyü yapıldığını görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına inanılır.

Rüyada büyü yapıldığını görmek ve dua etmek kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments