Rüyada soğan çuvalı taşımak

Rüyada soğan çuvalı taşımak ticarete adım atacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına alamet eder.

Rüyada soğan çuvalı taşımak gördüyseniz:

  • Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen getmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz.

Rüyada soğan çuvalı taşımak büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına işarettir.

Rüyada bir çuvalı soğan taşımak sözler sarf edeceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kuru soğan çuvalı görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına alamet etmektedir.

Rüyada patates soğan çuvalı görmek adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine alamet eder.

Rüyada soğan görmek kuru soğan fakirlik yaşayacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patates çuvalı işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, maddi zararının giderileceğine inanılır.

Rüyada buğday çuvalı huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çuvalı görmek bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Maral hanım

Rüyada iki çuval kuru sogany taşıyorum. Bir çuval sol kolumda bir çuval da sag omızumda. Bi genç çift sag taraftan geri gidiyor erkek benden biraz sogan alalım diye soruyor eşine. Eşi kocasının elini kolunu tutmuş geri çekiyor ve gidiyor. Ben hiç bir şey duymamış gibi yolumu devam ediyorum