Rüyada sol ayağın kaşınması

Rüyada sol ayağın kaşınması daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sol ayağın kaşınması gördüyseniz:

  • Duygusal konularda karar almakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada ayağın incinmesi uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada ayağın gıdıklanması iş hayatında maddi zarara uğranacağına, başarılı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada sol ayağın şişmesi üzüntülerin daha da artacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada ayağın uzaması kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına inanılır.

Rüyada ayağın morarması insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine delalettir.

Rüyada sağ ayağın ağrıması kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine işarettir.

Rüyada ayağın acıması sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, çok zor dönemlerden geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sağ ayağın morarması tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments