Rüyada sol gözünü kaybetmek

Rüyada sol gözünü kaybetmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, gülen yüzünün de solacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, çok uğraş vereceğine, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sol gözünü kaybetmek gördüyseniz:

  • Gelecek vaat eden fikirleriniz olabilir.

Rüyada sağ gözünü açamamak önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine tabir olunur.

Rüyada sol gözünü kaybetmek planların aksayacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada gözünü kapatmak çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünü çıkarmak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, bir anda atılıma geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünü kör görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine delalet eder.

Rüyada tek gözünü açamamak ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada gözünü açamamak rakiplerini mağlup edeceğine, gönlünce bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir gözünü kör görmek itibarın ve makamın yükseleceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments