Rüyada su akarken görmek

Rüyada su akarken görmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine tabir olunur.

Rüyada su akarken gördüyseniz:

  • Herkes ön plana çıkmak istiyor veya bir numarayı arıyor olabilir.

Rüyada su akarken görmek duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işarettir.

Rüyada çeşme akarken görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çeşmeden su akarken görmek büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada suyu akarken görmek iyi halini yitireceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada musluktan su akarken görmek çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kan akarken görmek tatsızlıklar çıkacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments