Rüyada su üstünde yumurta görmek

Rüyada su üstünde yumurta görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada su üstünde yumurta gördüyseniz:

  • Ya da diğer bir olasılık, başkalarına yardım etmeniz veya iş ya da sağlık başlıklarında yeni düzenlemeler yapılması gerekebilir.

Rüyada su üstünde yumurta görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada ağacın üstünde yumurta görmek kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına işaret eder.

Rüyada toprak üstünde yumurta görmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada üstünde yumurta kırılması yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada mezarın üstünde yumurta görmek çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada yumurta üstünde oturan tavuk görmek ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada toprağın üstünde yumurta görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada saman üstünde yumurta görmek rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.