Rüyada suda çorap yıkamak

Rüyada suda çorap yıkamak allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına, herkesin şaşırtılacağına, hayırla yad etmeye, iş kaybı yaşayacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, huzura kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada suda çorap yıkamak gördüyseniz:

  • Belli nedenler üzerine düşünürken herkesi içine alacak şekilde düşünmenizde fayda var.

Rüyada suda çorap yıkamak istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine yorulur.

Rüyada çorap üstüne çorap giymek huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına delalettir.

Rüyada çorap içinden çorap çıkması zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, helal kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ten çorap iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına işaret eder.

Rüyada kat kat çorap çıkarmak yüzünün de güleceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yamalı çorap büyük kazançlar getireceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına inanılır.

Rüyada kahverengi corap hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına işarettir.

Rüyada çorap örülmesi işlerin düzene gireceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments