Rüyada suda ölmüş tavuk görmek

Rüyada suda ölmüş tavuk görmek can sıkıntısının sona ereceğine, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, rahata erileceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına işaret eder.

Rüyada suda ölmüş tavuk gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler var.

Rüyada suda ölmüş tavuk görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada suda tavuk tutmak kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, başına uğursuz olayların geleceğine işaret eder.

Rüyada suda tavuk yakalamak sağlığının bozulmayacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına tabir olunur.

Rüyada suda tavuk görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada suda tavuk haşlamak o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada suda ölmüş birini görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anneyi suda görmek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada suda ölmüş kadın görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.