Rüyada suda tavuk tutmak

Rüyada suda tavuk tutmak başarılı adımlar atılacağına, rahatın kaçacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada suda tavuk tutmak gördüyseniz:

  • Açıklık ya da netlik kazandırılması gereken konularda belli kararlar alabilirsiniz.

Rüyada suda tavuk tutmak bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada suda ölmüş tavuk görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine yorulur.

Rüyada suda tavuk görmek üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada suda tavuk yakalamak hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada suda tavuk haşlamak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suda tavuk pişirmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk ve tavuk kümesi görmek maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk tavuk görmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments