Rüyada sünneti kılıp farzı kılmamak

Rüyada sünneti kılıp farzı kılmamak kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sünneti kılıp farzı kılmamak gördüyseniz:

  • Size gereğinden fazla sorumluluk yükleyecek işlerin altına elinizi sokmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada sünneti kılıp farzı kılmamak yatırımların heba olacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada erkek sünneti görmek kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, cesaretinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada namaz kılıp bitirememek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada namaz kılıp fatiha okumak çok üzücü olaylar yaşayacağına, sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına delalettir.

Rüyada namaz kılıp tövbe etmek zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada sünneti kılmak can sıkıntısının sona ereceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine alamet eder.

Rüyada yatsı namazı sünneti kılmak gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada namaz kılıp bitirmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments