Rüyada suyu gelmek

Rüyada suyu gelmek sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, sorunların gittikçe artacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, rahatın ve konforun geleceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada suyu gelmek gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda bir süredir size uymayan durumlar iyice ön plana çıkmaya başlayabilir.

Rüyada çay suyu görmek dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nar suyu içmek gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada et suyu almak işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nar suyu kaynatmak kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada gül suyu dökmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada nar suyu yapmak kazancının çok düşeceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine tabir olunur.

Rüyada suyu temizlemek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, kolaylıklara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kar ve kar suyu görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına inanılır.