Rüyada kar ve kar suyu görmek

Rüyada kar ve kar suyu görmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, razı geleceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, mallarının eksileceğine yorulur.

Rüyada kar ve kar suyu gördüyseniz:

  • Girişimlerinizi, ertelemenizde fayda var.

Rüyada ölü suyu hazırlamak başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyu gelmek çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine rivayet eder.

Rüyada temizlik suyu nahoş sözler işiteceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada suyu açmak eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına yorulur.

Rüyada suyu izlemek daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada suyu kaynatmak hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gül suyu dökmek yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, resmi bir göreve getirileceğine inanılır.

Rüyada kar suyu görmek büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.