Rüyada taklacı güvercin yakalamak

Rüyada taklacı güvercin yakalamak uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, adından konuşulur olacağına, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, sinirlerinin yıpranacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taklacı güvercin yakalamak gördüyseniz:

  • Ne kadar azını hayal ederseniz o kadar fazla şey elde edebilirsiniz.

Rüyada taklacı güvercin yakalamak sıkıntılarının biteceğine, daha çok çalışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada taklacı güvercin görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada taklacı güvercin tutmak siparişlerinin çoğalacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına delalet eder.

Rüyada beyaz taklacı güvercin görmek yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada siyah taklacı güvercin görmek zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada taklacı güvercin uçurmak manevi huzurdan da nasipleneceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin yavrusu görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin yumurtası görmek iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments