Rüyada tanıdığın bir erkeğin eline dokunmak

Rüyada tanıdığın bir erkeğin eline dokunmak kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına inanılır.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin eline dokunmak gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olabilirseniz daha az hasar yapmış olursunuz.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin eline dokunmak haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin öpmesi sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın bi erkeğin seni öpmesi sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin arabasına binmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, geçineceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığın erkeğin seni öpmesi maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin yanağından öpmesi herhangi zarara uğramayacağına, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin evlendiğini görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin mesaj atması doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.