Rüyada tanıdık bir dul kadın görmek

Rüyada tanıdık bir dul kadın görmek işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, kararlar alacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık bir dul kadın gördüyseniz:

  • Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularla ilgili girişimlerinizi daha fazla bekletemeyebilirsiniz.

Rüyada tanıdık kadın öpmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık bir dul kadın görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada tanıdık kapalı kadın görmek yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık zengin kadın görmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine inanılır.

Rüyada tanıdık bir kadın tarafından öpülmek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada tanıdık erkek ve kadın görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına işarettir.

Rüyada tanıdık evli kadın görmek mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile tanıdık kadın görmek sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada tanıdık bir dul kadın görmek

  1. Rüyamda tanıdıgımız genç dul bayan var ben onun saçını şapka ve çiçeklerle saçını yapıyorum üzerine kırmızı yazma bağlıyorum yorumlarsanız sevinirim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.