Rüyada tarlada kelek görmek

Rüyada tarlada kelek görmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, dertlerin sona ereceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada tarlada kelek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler sizi anlamakta zorlanabilir veya yavaş idrak eden kişilere karşı sabır göstermeniz gerekebilir.

Rüyada tarlada kelek görmek maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, zor günlerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada kelek turşusu belalı kimselerle karşılaşacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına alamet eder.

Rüyada tarladan kelek toplamak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine alamet eder.

Rüyada bahçeden kelek toplamak sonuçtan memnun kalacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına yorulur.

Rüyada kelek tarlası görmek içinin ve kafasının da rahat edeceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada kelek yediğini görmek haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, yalan söyleyeceğine yorulur.

Rüyada dalında kelek görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına yorulur.

Rüyada kavun ve kelek görmek iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments