Rüyada taşların üstünde yatmak

Rüyada taşların üstünde yatmak sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, kötü günler yaşanacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, hayatına bakacağına inanılır.

Rüyada taşların üstünde yatmak gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz birtakım sıkıntılar içine girebilirsiniz.

Rüyada taşların üstünde yatmak onlar tarafından yüceltileceğine, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet eder.

Rüyada büyük taşların üstünde yürümek doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada taşların üstünde yürümek işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına, yeni insanlarla tanışacağına rivayet eder.

Rüyada taşların üstünde koşmak saadete ereceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada taşların üstünde namaz kılmak çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşların üstünde oturmak hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşların devrilmesi daha fazla yakınlaşacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına yorulur.

Rüyada taşların kayması ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.