Rüyada tavşanın zıpladığını görmek

Rüyada tavşanın zıpladığını görmek canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, şansın ve kısmetin açılacağına, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada tavşanın zıpladığını gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeniz size iyi gelebilir.

Rüyada tavşanın zıpladığını görmek ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine işaret eder.

Rüyada bitin zıpladığını görmek aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada balığın zıpladığını görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Rüyada kedinin zıpladığını görmek kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kurbağanın zıpladığını görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın zıpladığını görmek işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kurbağanın üstüne zıpladığını görmek yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin zıpladığını görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments