Rüyada tavukların birbirini yediğini görmek

Rüyada tavukların birbirini yediğini görmek kısmetin bollaşacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, bazı radikal kararlar alınacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, kasasının daha çok para dolacağına inanılır.

Rüyada tavukların birbirini yediğini gördüyseniz:

  • Kaldırabileceğinizden fazla yük yüklenmemenizde fayda var.

Rüyada tavukların birbirini yediğini görmek uzun yaşayacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tavukların birbirini yemesi kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, yaşanan yokluğun biteceğine alamet eder.

Rüyada tavukların yem yediğini görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanların birbirini yediğini görmek itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada hayvanların birbirini yediğini görmek yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada insanların birbirini yediğini görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük yılanların birbirini yediğini görmek kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeklerin birbirini yediğini görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments