Rüyada taze üzüm yaprağı toplamak

Rüyada taze üzüm yaprağı toplamak hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine inanılır.

Rüyada taze üzüm yaprağı toplamak gördüyseniz:

  • İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada taze üzüm yaprağı toplamak verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine işaret eder.

Rüyada taze üzüm yaprağı görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine yorulur.

Rüyada taze çay yaprağı görmek bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, kederleneceğine tabir olunur.

Rüyada taze asma yaprağı almak ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada taze soğan yaprağı görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına inanılır.

Rüyada yeşil taze asma yaprağı görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada üzüm yaprağı istemek daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada üzüm yaprağı basmak zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.