Rüyada telefonda fotoğraflara bakmak

Rüyada telefonda fotoğraflara bakmak sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada telefonda fotoğraflara bakmak gördüyseniz:

  • İlk etapta cazip görünen öneri, davet veya teklifler dikkatle bakıldığında önemli handikaplar içeriyor olabilir.

Rüyada telefonda fotoğraflara bakmak sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fotoğraflara bakmak makamında en yüksek noktaya erişeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada biriyle fotoğraflara bakmak aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada eski fotoğraflara bakmak inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına delalet eder.

Rüyada fotoğraflara bakmak görmek beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine, allah katında yükseleceğine delalet eder.

Rüyada fotoğraflara bakmak ne demek hayatının daha kolay hale geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına delalet eder.

Rüyada eski fotoğraflara baktığını görmek gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraflara bakma yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments