Rüyada testis ellemek

Rüyada testis ellemek hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına inanılır.

Rüyada testis ellemek gördüyseniz:

  • Her türlü konuda başarı görülüyor.

Rüyada testis kopması çok güzel günler geçireceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına işaret etmektedir.

Rüyada testis ellemek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, galibiyetlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadının testis görmesi uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada kıllı testis görmek borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine işarettir.

Rüyada testis keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada testis sıkılması maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada testis görmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına delalettir.

Rüyada büyük testis görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, sevineceğine ve mutlu olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments