Rüyada toprak sahası görmek

Rüyada toprak sahası görmek az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine inanılır.

Rüyada toprak sahası gördüyseniz:

  • Yeni yıla girerken belli aktivitelerinizi daha fazla zevk alacağınız şekilde organize edebilirsiniz.

Rüyada toprak sahası görmek sermayenin harcandığına değeceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprak futbol sahası görmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına yorulur.

Rüyada boş futbol sahası görmek sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada inşaat sahası görmek iş hayatında günah işleyeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine inanılır.

Rüyada basket sahası görmek istediği yola çıkacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına alamet eder.

Rüyada voleybol sahası görmek hayatını yoluna sokacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil futbol sahası görmek mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, en yüksek makamlara oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada basketbol sahası sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.