Rüyada toptan mal satmak

Rüyada toptan mal satmak üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada toptan mal satmak gördüyseniz:

  • İstediğiniz sonuçları alacaksınız.

Rüyada toptan mal satmak şansının artacağına, kime gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada toptan elbise almak arkasından iyi konuşulacağına, kötü olayların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada toptan kaçmak çok büyük miktarda kazanç getireceğine, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada toptan alışveriş içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada toptan kumaş görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada toptan mal almak canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına yorulur.

Rüyada toptan alışveriş yapmak inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments