Rüyada trafik kazasına şahit olmak

Rüyada trafik kazasına şahit olmak kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına işarettir.

Rüyada trafik kazasına şahit olmak gördüyseniz:

  • Geçmişte olanlar gelecekte olacakların habercisi değildir.

Rüyada trafik kazasına şahit olmak ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına işarettir.

Rüyada bir trafik kazasına şahit olmak huzurlu günler görüleceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada uçak kazasına şahit olmak sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına tabir olunur.

Rüyada araba kazasına şahit olmak kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada trafik kazasına sebebiyet vermek huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine işaret eder.

Rüyada trafik kazasına karışmak istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada trafik kazasına sebep olmak kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına delalettir.

Rüyada trafik kazasına neden olmak uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.