Rüyada turkuaz gömlek giymek

Rüyada turkuaz gömlek giymek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, kendisini keşfedeceğine inanılır.

Rüyada turkuaz gömlek giymek gördüyseniz:

  • Biraz önce olumlu görünen bir durum birkaç saat içinde olumsuz bir hal alabilir.

Rüyada turkuaz gömlek giymek birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada turkuaz gömlek görmek yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, işini büyüteceğine inanılır.

Rüyada turkuaz renk gömlek görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çalışıyorsa terfi alacağına işarettir.

Rüyada turkuaz gömlek maddi açıdan zarar edileceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına tabir olunur.

Rüyada turkuaz renkli gömlek görmek taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına tabir olunur.

Rüyada turkuaz mavisi gömlek görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına delalet eder.

Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, düşünceli ve dalgın olacağına yorulmaktadır.

Rüyada turkuaz renk düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments