Rüyada uçurumdan düşüp uçmak

Rüyada uçurumdan düşüp uçmak ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, geçiminin güçleşeceğine alamet eder.

Rüyada uçurumdan düşüp uçmak gördüyseniz:

  • Katılımda bulunmaya hazır olmanız pozisyonunuzu güvence altına almanızı sağlayabilir.

Rüyada uçurumdan düşüp uçmak parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşüp öldüğünü görmek maddi sorunlarının çözüleceğine, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyada birisinin uçurumdan düşüp öldüğünü görmek farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşüp uyanmak sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşüp ölen birini görmek üst bir mevkiye terfiye alınacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşüp yaralanmak bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada uçurumdan düşüp ölmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşüp kurtulduğunu görmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments