Rüyada üvey abla

Rüyada üvey abla bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine alamet etmektedir.

Rüyada üvey abla gördüyseniz:

  • Sizden faydalanmaya çalışan, yanlış yönlendiren veya yanıltıcı bilgiler veren kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada üvey anne üvey kardeş görmek bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına delalet eder.

Rüyada üvey abla kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına yorulur.

Rüyada üvey annenin maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına delalettir.

Rüyada üvey abi görmek problemlerle baş etmekte zorlanacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına delalettir.

Rüyada üvey evlat yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada üvey anne ile evlenmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada üvey oğlunu dövmek toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine inanılır.

Rüyada üvey babanın öpmesi kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.