Rüyada uzak diyarlara gitmek

Rüyada uzak diyarlara gitmek musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, yardım edeceğine, ona dört elle gönülden bağlanacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına yorulur.

Rüyada uzak diyarlara gitmek gördüyseniz:

  • Sizi zorlayan kişilere göre değil, aklınıza göre hareket etmelisiniz.

Rüyada uzak diyarlara gitmek yepyeni biri haline geleceğine, zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada uzak durmak dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, kötü halinden eser kalmayacağına işaret eder.

Rüyada uzak köy görmek her kararlarında onların arkasında olacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına delalet eder.

Rüyada uzak bi yere gitmek onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, problemlere çözüm bulunacağına inanılır.

Rüyada uzak bir tanıdık görmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına işarettir.

Rüyada birinin uzak durması uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına işaret eder.

Rüyada uzak akraba görmek okul gibi hayratlar yaptırılacağına, anlaşmazlıkların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzak yere taşınmak huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.