Rüyada uzak durmak

Rüyada uzak durmak herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına işarettir.

Rüyada uzak durmak gördüyseniz:

  • Genelde aceleci olmamalısınız.

Rüyada uzak köy görmek planlarının işe yarayacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzak durmak aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada haramdan uzak durmak kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine delalet eder.

Rüyada uzak bir köye gitmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına tabir olunur.

Rüyada uzak bi yere gitmek aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına inanılır.

Rüyada uzak diyarlara gitmek anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorulur.

Rüyada birinin uzak durması maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine işarettir.

Rüyada zinadan uzak durmak rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, merdiven atlayacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.