Rüyada uzakta duman görmek

Rüyada uzakta duman görmek parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada uzakta duman gördüyseniz:

  • Hareketi hayatın en önemli parçası olarak kabul eden insanlar için duygusal ilişkide renk çok önemlidir.

Rüyada uzakta duman görmek zorluğa düşeceğine, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada uzakta kara duman görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, sorunlarını aşacağına tabir olunur.

Rüyada uzakta siyah duman görmek aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada uzakta bir köy görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzakta su görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzakta kar görmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine işaret eder.

Rüyada uzakta ayı görmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına alamet eder.

Rüyada uzakta dağ görmek yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.