Rüyada uzun siyah saçlar

Rüyada uzun siyah saçlar çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun siyah saçlar gördüyseniz:

  • Kontrolünüz dışındaki olaylar eviniz veya ticari başlıklarla ilgili yeniden yapılanma ihtiyacı doğurabilir.

Rüyada uzun siyah gür saç görmek yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine delalettir.

Rüyada siyah uzun at görmek maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun siyah saç görmek çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına tabir olunur.

Rüyada uzun ve siyah saç görmek kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah uzun elbise zor ve stresli günler geçireceğine, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun siyah saç örmek çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına inanılır.

Rüyada uzun gür siyah saç görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada uzun siyah saçlar huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.