Rüyada vücuttan mermi çıkarmak

Rüyada vücuttan mermi çıkarmak zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına alamet eder.

Rüyada vücuttan mermi çıkarmak gördüyseniz:

  • Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz.

Rüyada vücuttan mermi çıkarmak bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına delalettir.

Rüyada vücuttan kan alınması elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada vücuttan kir dökülmesi maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, idealist kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan kıl dökülmesi huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada vücuttan tel çıkarmak aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine inanılır.

Rüyada vücuttan kan gelmesi sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan ot çıkması hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına inanılır.

Rüyada vücuttan kıl temizlemek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments