Rüyada yabancı tarafından öpülmek

Rüyada yabancı tarafından öpülmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yabancı tarafından öpülmek gördüyseniz:

  • Belli bir iş ya da konunun yeniden yapılandırılması, başkalarının gelip halletmesini beklemekten daha etkili olabilir.

Rüyada yabancı tarafından öpülmek hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, sözleri tutulacağına yorulur.

Rüyada yabancı erkek tarafından beğenilmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, bağının ve bahçesinin de artacağına inanılır.

Rüyada yabancı erkek tarafından sevilmek toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine delalettir.

Rüyada yabancı biri tarafından öpülmek onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı bir erkek tarafından öpülmek mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabancı kadın tarafından ısırılmak çok sevileceğine, gördüğü saygının ve sevginin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı erkek tarafından kaçırılmak sorumlulukların azalacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına yorulur.

Rüyada yabancı bir kadın tarafından öpülmek kişinin başarılarının artacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments