Rüyada yangın olduğunu duymak

Rüyada yangın olduğunu duymak gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına delalettir.

Rüyada yangın olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Baskıcı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada yangın olduğunu duymak ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine yorulur.

Rüyada okulda yangın olduğunu görmek mallarının ve kazancının çoğalacağına, şifa ve ilaç bulacağına delalettir.

Rüyada yangın tüpüyle yangın söndürmek kötü sözler duyacağına, büyük zorluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yangın olduğunu görmek bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına işarettir.

Rüyada evde yangın olduğunu görmek çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada ev yangın görmek içine büyük bir huzurun dolacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine inanılır.

Rüyada yangın görmesi yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yangın söndürmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments