Rüyada yaprak küpe görmek

Rüyada yaprak küpe görmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına yorulur.

Rüyada yaprak küpe gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlerden çıkaracağınız dersler olabilir.

Rüyada yaprak küpe görmek uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yaprak şeklinde küpe görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada yaprak yakmak çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, rüya sahibinin muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaprak açması eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, uzun süre bu durumun devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada yaprak kurutmak kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaprak koklamak ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaprak haşlamak zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına işarettir.

Rüyada yaprak çiğnemek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, yüksek makamlara geleceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.