Rüyada yasemin çiçeği almak

Rüyada yasemin çiçeği almak eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına yorulur.

Rüyada yasemin çiçeği almak gördüyseniz:

  • Kararlarınıza bağlı kalmanızda fayda var.

Rüyada yasemin çiçeği almak yaşamdan elini eteğini çekeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz yasemin çiçeği hayırlı bir iş kapısının açılacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yasemin çiçeği toplamak fakir fukaranın karnının doyurulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına inanılır.

Rüyada yasemin çiçeği görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine, haksızlığa uğranacağına yorulur.

Rüyada beyaz yasemin çiçeği görmek bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada mor yasemin çiçeği görmek dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yasemin çiçeği görmek ne demek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yasemin çiçeği mutlu ve huzurlu hissedeceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments