Rüyada yaşlı birinden altın almak

Rüyada yaşlı birinden altın almak sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı birinden altın almak gördüyseniz:

  • Yanlışlarınızı ya da hatalarınızı inkar etmemenizde veya sorumluluklarınızı ihmalden kaçınmanızda fayda var.

Rüyada yaşlı birinden altın almak yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya delalettir.

Rüyada yaşlı birinden süt almak bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı birinden kaçmak bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına delalettir.

Rüyada yaşlı birinden ekmek almak umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinden yardım istemek elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlı birinden öğüt almak büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı kadının altın vermesi kazancın sürekli artacağına, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlı kadından altın almak gelirinin bir kısmı ile geleceğine, herkesin takdirini toplayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments