Rüyada yaşlı olduğunu duymak

Rüyada yaşlı olduğunu duymak aile içinde her şeyin yolunda olacağına, onunla yeniden kavuşacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, cesaretinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Genel çevrenizde veya kendi içinizde kargaşa yaşayabilirsiniz, bundan doğabilecek algılama hataları neticesinde yanlış tutumlar içerisine girebilirsiniz.

Rüyada yaşlı olduğunu duymak parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı kadın öldüğünü görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına delalettir.

Rüyada yaşlı bir kadının öldüğünü duymak sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı kadının öldüğünü görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinin öldüğünü duymak ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu duymak hayır işlerinden geri kalmayacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine inanılır.

Rüyada yaşlı birinin hasta olduğunu görmek elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine inanılır.

Rüyada yaşlı biri ile evli olduğunu görmek sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.