Rüyada yeni bir makama atanmak

Rüyada yeni bir makama atanmak parasına da para ekleyeceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kötü yola sapmayacağına alamet eder.

Rüyada yeni bir makama atanmak gördüyseniz:

  • Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin ailesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz.

Rüyada yeni bir makama atanmak çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir makama gelmek dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada makama çıkmak başarılı bir kişi olacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada üst makama yükselmek rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada büyük bir makama gelmek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada makama oturmak onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına rivayet etmektedir.

Rüyada makama yükselmek ev taşımaya, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir makama atanmak el açmayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments