Rüyada yerden çıkan su ile abdest almak

Rüyada yerden çıkan su ile abdest almak dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına, masabaşı bir işe girileceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada yerden çıkan su ile abdest almak gördüyseniz:

  • Hiç durmadan problemli bir konuyu dile getirmeniz diğerleri için zorlayıcı bir durum olabilir.

Rüyada yerden çıkan su ile abdest almak verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına inanılır.

Rüyada yerden çıkan el görmek sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, çok büyük bir çalışma yapılacağına delalettir.

Rüyada yerden çıkan suyu içmek kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada yerden çıkan lav görmek işini büyüteceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada yerden çıkan yılan görmek eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada yerden cıkan su görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine yorulur.

Rüyada çıkan diş ev sahibi olacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada cezaevinden çıkan üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.