Rüyada yeşil bataklık

Rüyada yeşil bataklık dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, acılarını dindireceğine inanılır.

Rüyada yeşil bataklık gördüyseniz:

  • Tutkulu ilişkiler, ani çekimler, mevcut ilişkilerde sıcak paylaşımlar yaşanabilir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil görmek iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, işlerinin aksayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına işaret eder.

Rüyada yeşil yer ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine delalettir.

Rüyada yeşil top eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil nar toplamak çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil otlak iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil pırlanta bunun da kendisi için hayırlı olacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.